Dark City
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Dark City

Anime RPG xD
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 No you, no love...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
H. Rafaela
Admin
H. Rafaela


Mesaje : 65
Data de inscriere : 26/03/2011

No you, no love... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: No you, no love...   No you, no love... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 2:58 pm

Rezumarea primului mesaj :

Isi sterse cu dosul palme fruntea usor transpirata si privi tabloul ce il picta de ceva vreme. O suvita de par ii cazu pe chip, iar fata o dadu la o parte, murdarindu-si obrazul de vopsea. Ofta si se ridica in picioare, simtindu-si tot trupul amortit. Avea gatul uscat, asa ca merse la bucatarie pentru a bea ceva. Isi auzea oasele trosnind in timp ce mergea dar nu baga asta in seama. Isi turna intr-un pahar, apa rece si lua cateva inghitituri mari, privind absenta fereastra. Era prea multa liniste in jur, iar asta ii dadea dureri de cap. Era obisnuita cu agitatia continua de la studio.
Sus In jos

AutorMesaj
A.Shouji

A.Shouji


Mesaje : 66
Data de inscriere : 28/03/2011

No you, no love... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No you, no love...   No you, no love... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 30, 2011 3:05 pm

-Pai daca esti sexi, trebuie sa fii si desteapta deci fa si tu cevaa sa-mi demonstrezi
Sus In jos
H. Rafaela
Admin
H. Rafaela


Mesaje : 65
Data de inscriere : 26/03/2011

No you, no love... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No you, no love...   No you, no love... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 30, 2011 4:45 pm

Inteligenta discutie mai avem si noi, spuse si ofta scurt. Nu pe bune, spune-mi cum vrei sa-ti demontrez si daca imi convine o fac, adauga privindu-l.
Sus In jos
Continut sponsorizat





No you, no love... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No you, no love...   No you, no love... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
No you, no love...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark City :: Căminul Royal :: Camere-
Mergi direct la: