Dark City
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Dark City

Anime RPG xD
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 I am here, but who care`s

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
A.Shouji

A.Shouji


Mesaje : 66
Data de inscriere : 28/03/2011

I am here, but who care`s Empty
MesajSubiect: I am here, but who care`s   I am here, but who care`s Icon_minitimeMar Mar 29, 2011 12:32 am

Intru in camera cu cateva pachete pline de pizza, ma asez pe pat, pun pachetele pe pat si incep sa mananc.
Sus In jos
Lilith von Star

Lilith von Star


Mesaje : 18
Data de inscriere : 28/03/2011

I am here, but who care`s Empty
MesajSubiect: Re: I am here, but who care`s   I am here, but who care`s Icon_minitimeMar Mar 29, 2011 8:56 am

Am batut la usa puternic. Tot timpul ma rataceam? Evident. Imi las capul pe spate si imi aranjez fusta scurta. Dintr-o miscare de ridicare a mainii aranjez si corsetul apoi imi aranjez parul. Oare de ce-mi dadeam atat de tare silinta?
Sus In jos
A.Shouji

A.Shouji


Mesaje : 66
Data de inscriere : 28/03/2011

I am here, but who care`s Empty
MesajSubiect: Re: I am here, but who care`s   I am here, but who care`s Icon_minitimeMar Mar 29, 2011 12:42 pm

-Intra !
Strig. fiind lenes sa deschid usa.
Sus In jos
Lilith von Star

Lilith von Star


Mesaje : 18
Data de inscriere : 28/03/2011

I am here, but who care`s Empty
MesajSubiect: Re: I am here, but who care`s   I am here, but who care`s Icon_minitimeMar Mar 29, 2011 7:08 pm

Scuze, m-am pierdut si... Poti sa-mi spui si mie pe unde o iau ca sa ajung jos. spun pastind in camera lasand privirea in jos, fiind rosie toata.
Sus In jos
A.Shouji

A.Shouji


Mesaje : 66
Data de inscriere : 28/03/2011

I am here, but who care`s Empty
MesajSubiect: Re: I am here, but who care`s   I am here, but who care`s Icon_minitimeMar Mar 29, 2011 7:11 pm

-Aam, probabil prin camera mea , stai jos, oricum ma plictisescSpun tipei, calm analizand tipaMa numesc Akira Shouji !
Sus In jos
Lilith von Star

Lilith von Star


Mesaje : 18
Data de inscriere : 28/03/2011

I am here, but who care`s Empty
MesajSubiect: Re: I am here, but who care`s   I am here, but who care`s Icon_minitimeMar Mar 29, 2011 7:13 pm

Lilith von Star. spun zambind dulce ridicand capul. Obraji imi erau inca rozalii, dar nu se vedea asa tare. Incantata.
Sus In jos
A.Shouji

A.Shouji


Mesaje : 66
Data de inscriere : 28/03/2011

I am here, but who care`s Empty
MesajSubiect: Re: I am here, but who care`s   I am here, but who care`s Icon_minitimeMar Mar 29, 2011 7:15 pm

Brr, si cati ani spuneai ca ai?Intreb curios de tipa, nu prea vazusem pe alt cineva pe aici in afara de Rafaela
Sus In jos
Lilith von Star

Lilith von Star


Mesaje : 18
Data de inscriere : 28/03/2011

I am here, but who care`s Empty
MesajSubiect: Re: I am here, but who care`s   I am here, but who care`s Icon_minitimeMar Mar 29, 2011 7:17 pm

Nouasprezece. spun dandu-mi parul din ochi. Tu?
Sus In jos
A.Shouji

A.Shouji


Mesaje : 66
Data de inscriere : 28/03/2011

I am here, but who care`s Empty
MesajSubiect: Re: I am here, but who care`s   I am here, but who care`s Icon_minitimeMar Mar 29, 2011 7:20 pm

-Saptispe, dar cui ii pasa?Spun razand..-Te servesc cu ceva?Spun, scarpindandu-mi cu piciorul capul
Sus In jos
Lilith von Star

Lilith von Star


Mesaje : 18
Data de inscriere : 28/03/2011

I am here, but who care`s Empty
MesajSubiect: Re: I am here, but who care`s   I am here, but who care`s Icon_minitimeMar Mar 29, 2011 7:22 pm

Nu stiu... raspund putin absenta, jucandu-ma cu aparatul de facut poze.
Sus In jos
A.Shouji

A.Shouji


Mesaje : 66
Data de inscriere : 28/03/2011

I am here, but who care`s Empty
MesajSubiect: Re: I am here, but who care`s   I am here, but who care`s Icon_minitimeMar Mar 29, 2011 7:23 pm

Ma uit catre tipa si observ aparatul de fotografiat Iti place sa faci poze?
Sus In jos
Lilith von Star

Lilith von Star


Mesaje : 18
Data de inscriere : 28/03/2011

I am here, but who care`s Empty
MesajSubiect: Re: I am here, but who care`s   I am here, but who care`s Icon_minitimeMar Mar 29, 2011 7:26 pm

Da... zambesc catre el inca jucandu-ma. Si im place sa filmez si sa joc in piese de teatru. Si sa cant. ma opresc, dandu-mi seama ca am dat cam mult din gura. Tu ai vreo pasiune?
Sus In jos
A.Shouji

A.Shouji


Mesaje : 66
Data de inscriere : 28/03/2011

I am here, but who care`s Empty
MesajSubiect: Re: I am here, but who care`s   I am here, but who care`s Icon_minitimeMar Mar 29, 2011 7:29 pm

Mie-mi place luna, fetele ca tine, si mancarea !Spun razand, totusi incercand sa nu ma gandesc la ce-am spus mai devreme
Sus In jos
Lilith von Star

Lilith von Star


Mesaje : 18
Data de inscriere : 28/03/2011

I am here, but who care`s Empty
MesajSubiect: Re: I am here, but who care`s   I am here, but who care`s Icon_minitimeMier Mar 30, 2011 8:47 am

Ce draguuuuut! spun razand si eu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





I am here, but who care`s Empty
MesajSubiect: Re: I am here, but who care`s   I am here, but who care`s Icon_minitime

Sus In jos
 
I am here, but who care`s
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark City :: Căminul Royal :: Camere-
Mergi direct la: