Dark City
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Dark City

Anime RPG xD
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Happy ~Black

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
K . Umico

K . Umico


Mesaje : 4
Data de inscriere : 29/03/2011

Happy ~Black Empty
MesajSubiect: Happy ~Black   Happy ~Black Icon_minitimeMar Mar 29, 2011 8:55 pm

Cu mainile la spate si parca topaind pe scari , cobor cu grija in subsol . Proprietarul imi spusese in urma cu cateva zile ca daca imi plac chestiile vechi , acesta este locul potrivit unde pot gasi asa ceva .
Incaperea e foarte intunecata si abia pot vedea pe unde calc . Ma lipesc cu palmele de un perete si incep sa caut un intrerupator al becului ; imaginar probabil . Nu pare ca acest loc are vre - un . . . bec sau o alta sursa de lumina .
Sus In jos
A.Shouji

A.Shouji


Mesaje : 66
Data de inscriere : 28/03/2011

Happy ~Black Empty
MesajSubiect: Re: Happy ~Black   Happy ~Black Icon_minitimeMar Mar 29, 2011 9:08 pm

Eram deja in subsol, in intuneric, aud ca vine cineva si aprind lumina
Schitez un zambet -Buna !
Sus In jos
K . Umico

K . Umico


Mesaje : 4
Data de inscriere : 29/03/2011

Happy ~Black Empty
MesajSubiect: Re: Happy ~Black   Happy ~Black Icon_minitimeMar Mar 29, 2011 9:12 pm

De indata ce aud vocea , ma lipesc cu tot corpul de perete si imi inchid ochii .
-Nu ! N - am fost eu . Maimuta ! Stai acolo , stiu karate !
Sus In jos
A.Shouji

A.Shouji


Mesaje : 66
Data de inscriere : 28/03/2011

Happy ~Black Empty
MesajSubiect: Re: Happy ~Black   Happy ~Black Icon_minitimeMar Mar 29, 2011 9:14 pm

Bufnesc in ras si ma uti catre tipa -Sunt doar un omulet nevinovat care s-a pierdut prin intuneric, si tu vrei sa ma bati?Continui sa rad.
Sus In jos
K . Umico

K . Umico


Mesaje : 4
Data de inscriere : 29/03/2011

Happy ~Black Empty
MesajSubiect: Re: Happy ~Black   Happy ~Black Icon_minitimeMar Mar 29, 2011 9:20 pm

- Hua ! Daca tu esti omulet nevinovat , eu sunt Alba ca Zapada , mosule ! Il observ pe tip ce e aproape de doua ori cat mine , desi batran nu - mi pare . Oricum , nu iau sufletul nimanui daca ma " joc " si eu putin .
Sus In jos
A.Shouji

A.Shouji


Mesaje : 66
Data de inscriere : 28/03/2011

Happy ~Black Empty
MesajSubiect: Re: Happy ~Black   Happy ~Black Icon_minitimeMar Mar 29, 2011 10:06 pm

-Mos? Akira Shouji, 17 ani !Spun zambind,prezentandu-ma .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Happy ~Black Empty
MesajSubiect: Re: Happy ~Black   Happy ~Black Icon_minitime

Sus In jos
 
Happy ~Black
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark City :: Căminul Royal :: Subsolul-
Mergi direct la: