Dark City
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Dark City

Anime RPG xD
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nimic nou sub soare...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 54
Data de inscriere : 12/04/2011

Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Nimic nou sub soare...   Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 9:38 pm

Rezumarea primului mesaj :

Ramasese intr-o pereche de pantaloni foarte scurti si un maieu ce trece mai sus de buric, oftand scurt. Era atat de cald. Se tranti pe pat, leganandu-si picioarele in aer.
Sus In jos

AutorMesaj
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 54
Data de inscriere : 12/04/2011

Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nou sub soare...   Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:03 am

Urca usor cu mana pe talia si soldurile ei, ajungand la sani.
Sus In jos
^^Nina^^

^^Nina^^


Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/04/2011

Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nou sub soare...   Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:05 am

Geme scurt cand se simte atinsa si zambeste respirand din ce in ce mai greu.O trage de talie mai aproape bagandu-si dupa o mana sub maieul ei urcand incet pe el catre sani.
Sus In jos
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 54
Data de inscriere : 12/04/2011

Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nou sub soare...   Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:07 am

Ii strange usor un san in palma, sarutand-o pe gat.
Sus In jos
^^Nina^^

^^Nina^^


Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/04/2011

Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nou sub soare...   Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:08 am

Se lasa sarutata,simtind cum nu isi poate controla deloc respiratia si pulsul.Ii prinde cu o mana o fesa,plimbandu-se pe piciorul ei gol si sarutand-o pe gat, muscand si lingand locul muscat.
Sus In jos
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 54
Data de inscriere : 12/04/2011

Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nou sub soare...   Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:11 am

Isi dadu putin capul pe spate, gemand usor si continua sa-i maseze sanul.
Sus In jos
^^Nina^^

^^Nina^^


Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/04/2011

Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nou sub soare...   Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:13 am

O saruta mai apasat incepand sa o sarute de pe gat in jos, auzind-o cum geme la intervale de timp.
Sus In jos
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 54
Data de inscriere : 12/04/2011

Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nou sub soare...   Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:15 am

Ii dadu maieul jos, sarutand-o pe gat, si cobora usor in jos, lasand o dara de saliva in urma ei. O musca usor de piele si isi trecu limba peste acel loc.
Sus In jos
^^Nina^^

^^Nina^^


Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/04/2011

Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nou sub soare...   Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:17 am

Geme scurt si o intinde pe pat dandu=i maieul jos, si incepand sa ii sarute gatu coborand la sanii frumos conturati, aplicand saruturi scurte in zona lor si brusc o musca de sfarcuri incet si linge locu.
Sus In jos
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 54
Data de inscriere : 12/04/2011

Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nou sub soare...   Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:18 am

Isi baga o mana in parul ei, geamand cand acesta o saruta pe sani.
Sus In jos
^^Nina^^

^^Nina^^


Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/04/2011

Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nou sub soare...   Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:20 am

Zambeste scurt si continua jucul pervers, muscand-o lingand si sugand fiecare parte din sanii ei plimbandu-si o mana pe abdomen inaintand catre zona dintre picioarele ei.
Sus In jos
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 54
Data de inscriere : 12/04/2011

Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nou sub soare...   Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:23 am

Isi musca usor buza si o trage spre ea sarutand-o.
Sus In jos
^^Nina^^

^^Nina^^


Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/04/2011

Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nou sub soare...   Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:24 am

Zambeste si o saruta pe buze patimas si cu drag, plimbandu-si o mana pe ea, ajungand de la sani intre picioarele ei incepand sa ii hartuiasca incet zona intima peste pantalonii scurti,cel putin deocamdata.
Sus In jos
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 54
Data de inscriere : 12/04/2011

Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nou sub soare...   Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:27 am

Geme usor, si incepe sa-i linga usor gatul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nou sub soare...   Nimic nou sub soare... - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nimic nou sub soare...
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark City :: Căminul Royal :: Camere-
Mergi direct la: