Dark City
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Dark City

Anime RPG xD
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Relax, take it easy...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 54
Data de inscriere : 12/04/2011

Relax, take it easy... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Relax, take it easy...   Relax, take it easy... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 11:13 pm

Rezumarea primului mesaj :

Isi dadu blugii si tricoul jos ramanand in lenjeria intima si isi privi trupul in oglinda, zambind multumita.
Sus In jos

AutorMesaj
^^Nina^^

^^Nina^^


Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/04/2011

Relax, take it easy... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relax, take it easy...   Relax, take it easy... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 11:54 pm

-Dar banuiesc ca nu esti curioasa,spune ea rezemandu-se de un perete mutand privirea in sus catre tavanul alb.
Sus In jos
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 54
Data de inscriere : 12/04/2011

Relax, take it easy... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relax, take it easy...   Relax, take it easy... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 11:57 pm

Ce pacat, ma faci curioasa si apoi? intreba, bosumflandu-se.
Sus In jos
^^Nina^^

^^Nina^^


Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/04/2011

Relax, take it easy... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relax, take it easy...   Relax, take it easy... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 11:59 pm

-Pai daca esti curioasa..de ce nu incerci sa afli? intreaba ea repede tintuind-o in ochii cateva secunde.,
Sus In jos
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 54
Data de inscriere : 12/04/2011

Relax, take it easy... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relax, take it easy...   Relax, take it easy... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:01 am

Pai arata-mi, te provoc, spuse si ranji.
Sus In jos
^^Nina^^

^^Nina^^


Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/04/2011

Relax, take it easy... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relax, take it easy...   Relax, take it easy... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:02 am

-La mine nu merge faza cu "te provoc" trebuie sa ma atati putin ca sa iti arat,spune ea ranjind copilareste scotandu-i limba
Sus In jos
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 54
Data de inscriere : 12/04/2011

Relax, take it easy... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relax, take it easy...   Relax, take it easy... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:04 am

Aparu in fata ei, jucandu-se cu un deget pe pieptul acesteia.
Hmm, spuse zambind usor pervers.
Sus In jos
^^Nina^^

^^Nina^^


Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/04/2011

Relax, take it easy... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relax, take it easy...   Relax, take it easy... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:06 am

O prinde de mana si o indeparteaza usor ramanand in aceiasi pozitie.
-Nu..nu cred ca iti doresti..spune ea zambind pervers tinand-o inca de mana
Sus In jos
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 54
Data de inscriere : 12/04/2011

Relax, take it easy... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relax, take it easy...   Relax, take it easy... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:09 am

Crezi? intreba si o prinse de talie, tragand-o spre ea.
Sus In jos
^^Nina^^

^^Nina^^


Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/04/2011

Relax, take it easy... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relax, take it easy...   Relax, take it easy... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:10 am

-Te te joci cu pisica,spune ea chicotind fara alta reactie vrand sa vada ce face mai departe.
Sus In jos
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 54
Data de inscriere : 12/04/2011

Relax, take it easy... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relax, take it easy...   Relax, take it easy... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:13 am

Hmm, imi place pisicuta asta, spuse si o saruta usor pe gat.
Sus In jos
^^Nina^^

^^Nina^^


Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/04/2011

Relax, take it easy... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relax, take it easy...   Relax, take it easy... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:15 am

O prinde in brate, si zambeste lasand-o sa continue cateva secunde,dupa care ii aduce privirea in fata ei si fara sa mai zica ceva o saruta pe buze nebuneste accentunand sarutul bagand mana in parul fetei inca ud.
Sus In jos
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 54
Data de inscriere : 12/04/2011

Relax, take it easy... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relax, take it easy...   Relax, take it easy... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:17 am

O lipi de un perete si ii raspunse la sarut, strecurandu-si limba printre buzele ei.
Sus In jos
^^Nina^^

^^Nina^^


Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/04/2011

Relax, take it easy... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relax, take it easy...   Relax, take it easy... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:19 am

O lasa sa o sarute si ii intalneste limba cu care incepe sa se joace aducand la interval limba ei.
O trage de talie lipind-o de ea si se lasa usor condusa de fata.
Sus In jos
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 54
Data de inscriere : 12/04/2011

Relax, take it easy... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relax, take it easy...   Relax, take it easy... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:20 am

Isi pune o mana pe sanii ei, masandu-i usor. O saruta pe gat, muscandu-i pielea si isi trece limba peste petele mici si rosii.
Sus In jos
^^Nina^^

^^Nina^^


Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/04/2011

Relax, take it easy... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relax, take it easy...   Relax, take it easy... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:22 am

Geme lung cand se simte atinsa pe sani si muscata.O prinde de fese cu amandoua mainile desfacandu-i din spate prosopul picand de pe ea.Ii mangaie spatele jucaus simtind cum se arcuieste la atingeril ei.
Sus In jos
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 54
Data de inscriere : 12/04/2011

Relax, take it easy... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relax, take it easy...   Relax, take it easy... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 12:26 am

Ii urca un picior pe talia ei, si ii dadu prosopul jos. Ii saruta sanii, trecandu-si limba peste sfarcurile ei.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Relax, take it easy... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relax, take it easy...   Relax, take it easy... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Relax, take it easy...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark City :: Căminul Royal :: Băile-
Mergi direct la: