Dark City
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Dark City

Anime RPG xD
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Split Seconds

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Sasuke Uchiha

Sasuke Uchiha


Mesaje : 2
Data de inscriere : 25/03/2011

Split Seconds Empty
MesajSubiect: Split Seconds   Split Seconds Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 12:52 am

Se plimba prin jurul gradinii, ganditor, cu mainile in buzunarele pantalonilor. Cam asa era el, nu prea-l vedeai zambitor sau vesel. Isi ridica cu greu privirea din pamant si se uita in stanga si in dreapta apoi ridica scurt din umeri si se lungi pe iarba, ducandu-si mainile dupa cap.
Sus In jos
Keiko Hinori

Keiko Hinori


Mesaje : 4
Data de inscriere : 25/03/2011

Split Seconds Empty
MesajSubiect: Re: Split Seconds   Split Seconds Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 9:33 am

Ma plimbam cu pasi marunti si foarte ganditoare prin gradina.Mi-am mutat privirea spre cer oftand usor.
Sus In jos
Elizabeth Hope.

Elizabeth Hope.


Mesaje : 10
Data de inscriere : 30/03/2011

Split Seconds Empty
MesajSubiect: Re: Split Seconds   Split Seconds Icon_minitimeMier Mar 30, 2011 9:48 am

Liz se plimba cu pasi lenti, finuti prin gradina si tragea dupa ea o katana. Fredona un cantec, cand se lovi de ceva, sau cinvea care statea pe jos, in a doua secunda facand cunostiinta cu cel ce era intins pe jos.
Se incrunta, privindu-l pe tanar - caci asta era - printre gene.
- Uhm, scuze...Mormai, incercand - in zadar - sa se ridice.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Split Seconds Empty
MesajSubiect: Re: Split Seconds   Split Seconds Icon_minitime

Sus In jos
 
Split Seconds
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark City :: Căminul Royal :: Grădina exterioară-
Mergi direct la: