Dark City
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Dark City

Anime RPG xD
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 No place like here

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Shouta Meku

Shouta Meku


Mesaje : 7
Data de inscriere : 26/03/2011

No place like here Empty
MesajSubiect: No place like here   No place like here Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 2:46 am

Tocmai ce se intoarse de la antrenamentele sale nocturne. Ura sa se holbeze lumea la el cand se antrena, asa ca se gandi ca cel mai bine sa o faca cand inca era noapte afara, dar mai spre dimineata, pe atunci cam nu intra nimeni pe teren.
Isi grabea pasii pe scarile blocului, scotandu-si cheia de la apartament din buzunarul jachetei de blugi. Ajuns in fata usii, acesta se folosi de ea ca sa o deschida si intra in apartament, inchizand-o inapoi.
Se uita la ceasul de pe peretele holului... da se pare ca nu era timpul ca sa se trezeasca colegul sau.
Simti apoi o uscatime in gat, asa ca se intrepta catre bucatarie, luandu-si din frigider o sticla cu apa rece si incepand sa bea automat din ea, lasand lichidul sa curga si pe alaturi, iar cand se satura, lasa sticla de plastic la marginea mesei si se sterse cu maneca jachetei.
Mai deschise o data frigiderul cu o liniste nemaipomenita, stiind ca in casa erau nenumarate vietati care inca dormeau. Incerca sasi dea seama prin toate lucrurile acelea unde era limonada, caci el niciodata nu isi saturase setea, doar cu apa.
Sus In jos
Masamoto Shizaburo

Masamoto Shizaburo


Mesaje : 6
Data de inscriere : 26/03/2011

No place like here Empty
MesajSubiect: Re: No place like here   No place like here Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 1:55 pm

Era dimineata , mult prea devreme ca eu sa ma trezesc , stiam ca Shou mai trage chiulul cu obsesia lui fotbalistica , dar nu ma oboseam niciodata sa stiu cand pleaca , eu trebuia sa dorm , caci lucram mai mult noaptea. Si totusi , azi l-am auzit cand s-a intors , nu voiam sa-mi dezlipesc ochii , dar orice sunet slab parea atat de zgomotos, am strambat din nas intorcandu-ma pe partea cealalta , in incercarea de a-mi reincepe somnul. Am strans perna in brate inca foindu-ma si bineinteles ca m-a simtit Akira si a sarit imediat pe mine lingandu-mi fata. Am tras o injuratura printre dinti , impingandu-l usor cu mainile , inca destul de ametit si cu ochii inchisi , a continuat lupta noastra pana cand a reusit sa ma faca sa alunec din pat , aterizand cu spatele pe parchetul rece.
-Rece....am mormait , renuntand a mai lupta cu chestia blanoasa ce statea invingatoare pe pieptul meu gol.
Sus In jos
Shouta Meku

Shouta Meku


Mesaje : 7
Data de inscriere : 26/03/2011

No place like here Empty
MesajSubiect: Re: No place like here   No place like here Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 3:31 pm

In sfarsit gasise limonada prin toata agitatia aia de acolo si o lua, inchizand cu aceeasi liniste mortuala frigiderul, dupa care auzi un zgomot din camera ce-l facu sa se sperie si sa scape lichidul pe masa.
- "Firar!" gandi el, lasand asa, fara sa mai stranga si merse inspre camera.
Ajuns acolo deschise usa cu o simplitate imensa, incat sa nu faca zgomot, caci credea ca i se paruse, dar in momentul in care il zari pe baiat jos cu huskyul deasupra ii trecuse dubiile si isi musca buza ca sa nu bufneasca un ras si sa supere "victima".
Se apropia incet de cei doi si trase cainele de zgarda pentru a-l lua de pe baiat.
- Esti bine? il intreba pe celalalt, cand se asigura ca Akira e mai incolo si apoi isi aminti:
- Vezi? Daca nu le dai micul dejun iti deranjeaza somnul dimineata pentru a-ti aminti ca le este foame..! rase tanarul usor si ii intinse mana celuilalt ca sa-l ridice.
Sus In jos
Masamoto Shizaburo

Masamoto Shizaburo


Mesaje : 6
Data de inscriere : 26/03/2011

No place like here Empty
MesajSubiect: Re: No place like here   No place like here Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 4:10 pm

I-am auzit sunetul pasilor devenind din ce in ce mai pronuntat pana cand usa se deschise neobijnuit de silentios. Mi-am lasat capul mai pe spate , pentru a-l putea vedea cu ochii intredeschisi pe baiat , ce parea ca se abtine muscandu-si buza, si stiam deja de la ce , am strambat din nas fara sa ma obosesc sa aberez ceva cuvinte.
Il apuca pe Akira de zgarda si il indeparta in cele din urma de pe mine , in sfarsit , nu era chiar atat de usor.
Nu i-am raspuns la prima intrebare , am asteptat-o pe a doua si apoi l-am prins de mana , dar numai pentru a ma ridica nu facusem eu asta , am zambit aproape neoservabil in coltul gurii in timp ce am tras cat de puternic puteam eu asa de matinal de bratul sau pana cand acesta cazu deasupra mea. I-am prins barbia intre degete , ridicandu-i chipul si presandu-mi brusc buzele peste ale sale , strecurand limba printre ele si incepand sa o misc in interiorul fierbinte al gurii sale , ritmul era unul lent si necaracteristic mie, dar tot i-am cercetat orice coltisor, lasand senzatia umeda si alunecoasa sa predomine. I-am ridicat apoi capul si mi-am dezlipit in cele din urme complet pleoapele , zambind inocent.
-Vezi? Pana nu-mi dai micul dejun nu ma pot trezi...
Sus In jos
Shouta Meku

Shouta Meku


Mesaje : 7
Data de inscriere : 26/03/2011

No place like here Empty
MesajSubiect: Re: No place like here   No place like here Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 4:27 pm

Se cam asteptase intr-un fel in clipa in care ii prinse mana sa isi piarda echilibrul si sa ajunga deasupra baiatului, rosind putin de la impact, avand in vedere ca pieptul baiatului era gol si singura bariera dintre piele era doar tricoul alb al tanarului.
Cand simti degetele baiatului cum ii ridica privirea, acesta inchise automat ochii, stiind ce urmeaza. Ceda repede la batalia limbilor, lasandu-i dominatia celuilalt, dar tot nu-si putea ascunde surprinderea cand simti acel ritm incet. Isi deschise la final ochii, cand jocul umed se termina si rosi mai tare de la replica baiatului. Era atat de vizibil ca ii placeau vorbele acelea. Zambi neobservabil.
- Da, diseara o sa aud ca nu o sa poti dormi pana ce nu iti dau cina.. scoase acesta limba, mai mult doar varful, apoi o strecura inapoi.
- Hmm... pot sa ma ridic? facu apoi niste ochi mari in timp ce se uita la celalalt, cu o fata foarte rugatoare, de intrecea si huskyul casei.
Sus In jos
Masamoto Shizaburo

Masamoto Shizaburo


Mesaje : 6
Data de inscriere : 26/03/2011

No place like here Empty
MesajSubiect: Re: No place like here   No place like here Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 4:58 pm

Isi inchisese ochii ca de fiecare data cand doream sa-l sarut si rosi usor si in timpul contactului si dupa el , era atat de adorabil.
-Pai cred ca asta e evident neh? Adica m-ai lasa flamand? Nu ti-ar fi mila de mine?am intrebat pe un ton folosit de copii rasfatati. Uhm limbuta aia a ta e cam provocatoare nu crezi? Nu a fost suficient un sarut adormit neh?am afisat un zambet malefic , punandu-mi palmele in jurul sfarcurilor sale apoi le-am strans usor intre degete odata cu materialul alb ce le acoperea.
-Si imi pare rau dar eu chiar nu am de unde stii daca te poti ridica , si ce atata graba? Ai ceva important de facut? am intrebat in timp ce mi-am lipit chipul de gatul sau si am suflat la inceput aer cald apoi i-am lins usor pielea fina tachinandu-l in continuare si asteptand curios raspunsurile.
Sus In jos
Shouta Meku

Shouta Meku


Mesaje : 7
Data de inscriere : 26/03/2011

No place like here Empty
MesajSubiect: Re: No place like here   No place like here Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 5:32 pm

Se gandi putin la intrebarea baiatului, trecandu-si mana dupa gat si masandu-si-l usor, semn ca se gandea. Avea dreptate in tot ce zicea prima data.
- Ba da mi-ar fi...! aproba brunetul din cap, iar cand zise faza cu limbuta, zambi din nou, in acelas fel, lin.
- Nu, nu prea a fost suficient doar unul... recunoscu acesta.
In momentul in care simti degetele baiatului dadu drumul la niste suspine usoare razgandindu-se cu privire la ridicare.
- Pai vroiam sa iti cer permisiunea ca un baiat ascultator! clipi tanarul incet din ochi, iar apoi isi dadu seama incotro se indrepta chipul baiatului, simtind mici fiori prin intrec corpul de la aerul cald si dand drumul la alte suspine usoare, fiindca erau tachinate unul din punctele sale sensibile.Isi lasa gatul intr-o parte, dandu-i mai multa cale libera baiatului.
- Nu e nici o graba! raspunse, intr-un final, punandu-si mainile pe spatele baiatului, oricum chiar daca ar fi fost ceva, in situatia aceea sigur nu si-ar fi amintit.
- Nu exista ceva mai important in afara de a te avea in clipa aceasta! vorbi el cu toate sinceritatea, chiar mirandu-se ca isi zicea gandului si o urma usoara isi facu disparitia, dar disparu cu prima clipire din ochi.
Sus In jos
Masamoto Shizaburo

Masamoto Shizaburo


Mesaje : 6
Data de inscriere : 26/03/2011

No place like here Empty
MesajSubiect: Re: No place like here   No place like here Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 12:18 am

Ma uimea sinceritatea sa , caci de obicei nega majoriattea cuvintelor ce ieseau din gura mea si acum era de acord cu mine , interesant...
Incepu sa suspine usor din cauza atngerilor , ba chiar isi lasa gatul intr-o parte pentru a-mi lasa mai mult spatiu , am continuat sa-i aplic saruturi scurte , sugandu-i din cand in cand pielea si lasand mici semne in urma.
Urmatoarele raspunsuri imi placeau si mai mult desi nu ma asteptasem la ele.
-Daca nu e nicio graba atunci e perfect! I-am simtit mainile cuprinzandu-mi spatele , deci eram sigur ca nu glumea sau ceva de genu.
-Ma vrei tu chiar atat de mult?am intrebat zambind intr-un mod ciudat si strangandu-l mai tare de sfarcuri , apoi mi-am lasat mainile sa alunece in jos pentru a le putea strecura pe sub tricou , masandu-i abdomenul apoi zona sfarcurilor cu palmele , avand acum un contact mai direct.
-Esti cald...am remarcat eu caci mainile imi erau cam reci din cauza faptului ca aveam doar boxerii pe mine si parchetul nu ma ajuta deloc.
Sus In jos
Shouta Meku

Shouta Meku


Mesaje : 7
Data de inscriere : 26/03/2011

No place like here Empty
MesajSubiect: Re: No place like here   No place like here Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 12:47 am

Il incantau semnele de pe gatul sau, chiar daca pe moment nu le vedea, nu-si putea ascunde de data aceasta zambetul ce i se forma in coltul gurii.
- Poate mai mult de atat! ii raspunse in final la intrebare, simtind cum mainile reci ale baiatului venira sub tricoul lui si il facu sa vibreze constant.
- Ba nu.. tu esti rece...! ii confirma baiatul, fiind de acord cu corpul sau in momentul acela.
Isi lua mainile de pe spatele baiatului pentru o clipa, pentru a-si putea ridica tricoul in sus si a-l da jos, ferindu-l intr-o parte.
Mai scapa cateva sunete mai puternice in momentul acela, fiindca celalalt il strangea mai tare.
- Gata, iti spun sincer ca sunt destul de tare... !
Nu realizase pe moment ce zise, dar cand o facu, i se incalzise fata si isi intoarse usor privirea.
- "Hopa... ce-am zis?" isi realiza, in final, 'prostia', muscandu-si buza inferioara din cauza emotiilor.
Sus In jos
Masamoto Shizaburo

Masamoto Shizaburo


Mesaje : 6
Data de inscriere : 26/03/2011

No place like here Empty
MesajSubiect: Re: No place like here   No place like here Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:59 pm

M-a contrazis pentru prima data azi , hm oare de ce imi parea bine? Am inchis o clipa ochii , plimbandu-mi in continuare degetele ce incepusera sa se incalzeasca pe pielea sa fina , continuand chiar si atunci cand se chinuia sa scape de tricou.
M-a facut sa cam raman cu gura cascata la replica "e destul de tare"si am inghitit instinctiv in sec.
-Poate esti prea cald pana la urma eh? Si totusi nu aveam de gand sa scap vreo ocazie mai ales cand reactia dupa replica era asa adorabila , obrajii sai capatasera din nou o nuanta rozalie si isi muscase buza inferioara , mutandu-si privirea in alta parte.
-Eh? Unde te uiti?pervers mic. Mi-am lasat una din maini sa coboare , trecand pe deasupra barbatiei sale si apoi masand-o usor pentru a-l tachina mai mult.
-Si aici se cere atentie neh?am intrebat cu un zambet pervers intiparit pe buze , lasandu-mi capul sa alunece mai jos , lingand in jurul unui sfarc.
-Si ce alte atentii mai doresti? Te las pe tine sa-mi spui ce vrei sa fac daca tot esti atat de dornic.
Sus In jos
Shouta Meku

Shouta Meku


Mesaje : 7
Data de inscriere : 26/03/2011

No place like here Empty
MesajSubiect: Re: No place like here   No place like here Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 3:04 pm

Il aproba din cap la prima intrebare, fara a-si intoarce privirea inapoi, iar la replica cu privitul isi facuse curajul de a o intoarce inapoi si facu un usor geamat din cauza tachinarii, simtindu-si sensibilitatea starnita, iar atunci cand gura baiatului ajunse pe sfarcul sau nu il ajutase deloc.
Cand auzi intrebarea baiatului, ramase impietrit in loc, nu ca ar fi putut sa zica faptul ca nu dorea atentie, din cauza ca tot corpul sau o cerea.
- Hmmm... !incerca baiatul sa-si faca o idee, chiar daca lucrul acesta ii era greu, fiindca nu prea s-ar zice ca se concentrase atunci.
Isi atinse pentru o clipa buzele cu degetul sau aratator, semn ca se gandi si apoi raspunse:
- Pai.. vreau sa simt mainile si gura ta peste tot trupul meu doritor, vreau de asemenea sa-ti satisfac o dorinta si o atentie si mai doresc...! inghiti in sec, caci realiza ca nu putea zice ultima idee.
- "Nu, mai bine nu zic ce mai doresc!" se conforma acesta.
- Cam atat...!
Sus In jos
Continut sponsorizat





No place like here Empty
MesajSubiect: Re: No place like here   No place like here Icon_minitime

Sus In jos
 
No place like here
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark City :: Căminul Royal :: Camere-
Mergi direct la: